Kontaktujte mě

Tomáš Gažůr
Žižkova 516/4
Horní Jiřetín, 435 43

: 86943642  (výpis z rejstříku)
nejsem plátce DPH

Fyzická osoba je zapsána do živnostenského rejstříku vedeného na městském úřadě Litvínov od 09.07.2008

Email:     gazurtomas@seznam.cz

Skype:    gazik...

Tel.:          +420 725 830 341

Nezávazná kalkulace

Vaší představou je vytvořit statický web (xHTML), máte již od grafika vytvořený návrh ve formátu PSD (grafický soubor Photoshopu) a ode mě očekáváte jeho přetvoření do podoby funkčního a validního webu. Rád vám vyhovím, stačí dát vědět jedním kliknutím.

Objevili jste krásnou xHTML šablonu, ale nevíte, jak ji upravit, aby se dala použít v redakčním systému WordPress? Pomoc je snadná. Zaškrtněte toto políčko a uvidíte, že se dohodneme a s výsledkem budete nanejvýš spokojeni.

Potřebujete-li převést grafický návrh formátu PSD (grafického souboru Photoshopu) do podoby webových stránek, běžících pod populárním redakčním systémem WordPress, pak je tato kolonka vaše správná volba.

Chystáte webovou prezentaci, kterou potřebujete často aktualizovat, vytvořit účty pro uživatele, mít k dispozici různé stupně administrace webu? Navrhnu pro vás řešení na míru, připravím, nebo doporučím vzhled a vhodný dynamický systém, domluvit se můžeme i na jeho naplnění obsahem. Od realizace vás nyní dělí již jen odeslání tohoto formuláře.

Hledáte někoho, kdo by vám nabídnul nejlepší možné řešení za přiměřenou cenu? Zaškrtněte políčko a obratem vám předám své zkušenosti, navrhnu a zrealizuji kompletní eshop na míru.

Vyjděte vstříc vašim návštěvníkům, kteří uvítají veškeré známky života na webu. Aktualizací podpoříte návštěvnost i zájem o váš web. Nemáte čas nebo si nevíte rady, jakým způsobem web aktualizovat? Dejte mi vědět, rád vám poradím, navrhnu varianty řešení i pomohu s realizací.

Uvědomili jste si, že váš stávající web již nevyhovuje vašim aktuálním požadavkům? Váháte, jaká je nejlepší cesta k nápravě, anebo už jen potřebujete pomoci s realizací vašich představ? Není pro mě problém přetvořit statickou prezentaci v dynamickou, případně jakkoli upravit oba zmíněné typy webů. Odešlete formulář s touto volbou a vše bude již jen věcí naší vzájemné domluvy.

Potřebujete texty, které budou prodávat? Jste si vědomi toho, že úspěšnost webu roste a padá s kvalitou jeho obsahu? Víte, že i velice kvalitní webové stránky vyžadují přiměřenou propagaci? Nepropásněte tuto mou nabídku tvorby kvalitních textů pro web, jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO) či psaní propagačních článků.

K urychlení procesu zviditelnění nového webu je nejlepším prostředkem jeho registrace do vhodných katalogů. Web se však vyplatí zapsat jen do těch kvalitních. Nemáte čas zjišťovat, které to jsou, a vkládání vás zdržuje od vylepšování samotného projektu? Spolehlivě a kvalitně to udělám za vás.

Jistě je i vaším cílem zvýšení návštěvnosti vašeho webu, které jde ruku v ruce se zlepšením pozic ve vyhledávačích a zvýšením ranků. Snadno toho docílíte odkazy, které si vyměníte, nejlépe s oborově příbuznými weby. Se svými zkušenostmi vám ušetřím čas při hledání vhodných webů a budování sítě odkazů.

Nenašli jste mezi nabídkami přesně to, co hledáte? Potřebujete poradit v oblasti tvorby webové prezentace? Máte pro mě nabídku spolupráce? Rád vám odpovím na vaše dotazy, poskytnu nezávaznou radu, nabídnu řešení. Stačí mě v rámci této volby kontaktovat.