Služby

#

Kódování PSD návrhů

Pokud si objednáte grafika s cílem, že vám navrhne web, pravděpodobně vám na konci své práce zanechá PSD soubor, který je v podstatě pouze obrázkem. Ten pochopitelně není funkční internetovou stránkou a v tom případě musíte využít tzv. kódování PSD návrhů, které mimo jiné také nabízím. Zašlete mi zmíněný soubor a já jsem po přiblížení vašich představ schopný vytvořit finální podobu webu.

#

Implementace do systému WordPress

WordPress dnes patří mezi jeden z nejpopulárnějších redakčních systémů, tzv. CMS, který je navíc volně a zdarma ke stažení. Pokud potřebujete na vašem webovém portálu jednoduchou administraci, je velmi dobrou variantou. Mnou vytvořené šablony jsou validní, kompatibilní se všemi prohlížeči a naprosto funkční.

#

Návrh designu, grafické práce

Plánujete vytvořit firemní web, vlastní prezentaci, logotyp, nebo pouze vizitky a hledáte někoho, kdo by vám udělal například návrh jejich designu? S tím vším vám dokážu pomoci. Najít dnes levného, ale zároveň trhem prověřeného grafika není snadné, nicméně já vám právě to nabízím – především spolehlivé grafické práce k vaší maximální spokojenosti.

#

Aktualizace statických prezentací

Často od svých klientů slýchávám, že mají prezentaci udělanou v HTML, nicméně není dynamická, což znamená, že nenačítá data například z běžné databáze. Obvykle navíc plánují velké weby a jsou tedy v koncích. Vždy jim odpovídám, že jediné, co jim pomůže, je aktualizace statických prezentací a nebo předělání na dynamickou prezentaci, vše také nabízím.

#

Registrace do katalogů

Máte už naprosto hotové webové stránky, ale jednoduše řečeno nejsou vidět – malá návštěvnost, téměř nulový příliv návštěvníků a tím pádem například minimální zisky z případných reklam a nebo prodeje produktů? To vše dokáže vyřešit registrace do katalogů. Ty jsou v podstatě velkými seznamy, které denně prohledávají vyhledávače, a do nich jsem schopen umístit váš web. Registruji do 100 katalogů, takže se nemusíte bát, že si vás vyhledavače nevšimnou.

#

Tvorba zpětných odkazů

Zpětné odkazy jsou jedna z věcí, která vás dokáže ve světě internetu nejvíce zviditelnit. Pokud je tvorba zpětných odkazů kvalitní, bude na váš portál směřovat velký počet odkazů z jiných webů, a ty vám budou přinášet jak návštěvníky, tak především vyšší pozice ve vyhledávačích. Není proto náhodou, že jsou zpětné odkazy základem mnoha marketingových strategií, které vám navíc dokážu vytvořit. Potřebujete návštěvníky? Kontaktujte mě..

Nezávazná cenová kalkulace